Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!


Шановні друзі!
Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік був визначним для всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Спортсмени нашої асоціації успішно виступали на обласних та всеукраїнських турнірах, брали участь в семінарах та здавали атестації на кольорові та чорні пояси. У цьому році ми значно покращили якість проведення змагань та семінарів. Було випущено в тираж першу україномовну книгу про корейське бойове мистецтво під назвою «Таеквон-До. Шлях до чорного поясу», яка полегшує пізнання цього виду єдиноборства для дітей. Вершиною досягнень стала перемога на міжнародному турнірі в Польщі, де наша команда завоювала перше загальнокомандне місце.
Бажаю ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Дякую за плідну співпрацю та сподіваюсь на її продовження у наступному році. Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою до Вас!
Президент Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.
Моргошія О.Л.